top of page
gump.jpg

GUMP - unikátne prírodné preparáty pre psy, ktoré pomáhajú

Keď vašemu psovi nie je dobře a má bolesti, trpíte spolu s ním. Urobíte všetko, aby ste ho zachránili. Pretože doteraz zachraňoval každý deň on vás. Nie všetky psy majú to šťastie, že pri nich stojí ich človek. S Gumpom môžete liečiť svojho psa a popritom ešte podporíte starostlivosť o psy týrané a nechcené.

GUMP POMÁHA TRIKRÁT

  1. Produkty s Gumpovým menom na bolesti kĺbov, onkologické ochorenia, nedostatok vitality a imunity, komplikácie po operáciách a liečbe zranení, užívali po dobu niekoľkých mesiacov stovky zanedbaných, zranených a ťažko chorých psov z útulkov a dočasných domovov, s ktorými spolupracuje organizácia So psom ma baví svet. S Gumpom to zvládli a mnohí SA doslova vrátili do života a mohli začať hľadať nový domov.

  2. Gump obracia pozornosť k trápeniu opustených a týraných psov. Kúpou každého preparátu prispejete 100 Kč (4€) útulku či záchranárskej organizácii.

  3. GUMP je projekt, ktorý všetky zarobené peniaze z knižky, pesničky a z všetkých ďalších výrobkov používa tam, kde sú najpotrebnejšie. Na záchranu svetom opustených psov. Na najdrahšie veterinárne operácie. Na špičkovú liečbu a na pomoc pri likvidácii množiarní.

gump-02a.jpg
bottom of page